TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 12.01.2019 03:20:29

Cayn
Abstinent
Registrovaný: 12.01.2019
Příspěvky: 1

Přihláška Cayn

Přihláška:

Prezdivka ve hre: Cayn
Class: Druid
Level: 71 (prozatím)
Alty: žádné aktivní
RL: Věk 33, Ondřej, Bydliště Jičín


Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG:

Mé herní začátky ve wow začaly na přelomu vanily s BC, v té době jsem hrával čistě casual a seznamoval se s hrou(+raidovaní/dungy hlavně s pugem) na serveru Blade´s Edge.
"Opravdový" herní nástup přišel až v dobách Wotlk (kdy jsem migroval na server Thunderhorn) s guildou Guardian Angels, do které mě přijali a aktivně se zapojil do bitvy v novém datadisku. V dobách ICC jsem přestoupil do guildy Heart of Europe a účastnil se ICC 25 HC. Chvilku po příletu Deathwinga jsem se vrátil k casual stylu hraní s pár zmámými v malé guildě s nijak velkými ambicemi. Raidování mě nicméně stále provázelo, s guildou čistě pro zábavu v partě. Podobně tomu tak bylo napříč datadisky. Bohužel již dlouho nikdo ze známých nehraje a tak hrou jentak volnočasově proplouvám. V BfA bych s tím, ale chtěl něco dělat..
Za ta léta je má hráčská (wow) minulost celkem napěchovaná, abych nezahlcoval přihlášku textem na potřebné otázky když tak odpovím.




Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte.

Po doporučení a pochvale PU jedním vaším členem očekávám dobrý kolektiv(to je pro mne nejzásadnější), aktivní, možnost zapojit se do guildovních aktivit .



Děkuji,
s pozdravem
Ondřej.

Offline

 

#2 12.01.2019 15:48:53

Spilep
-- Oficir --
Registrovaný: 16.06.2009
Příspěvky: 429

Re: Přihláška Cayn

Cajk:)

Offline

 

#3 12.01.2019 19:32:42

gonthran
Administrator
Registrovaný: 02.11.2010
Příspěvky: 214

Re: Přihláška Cayn

za me taky, napis si nekteremu z officiru ve hre o invite


Mela - Derethras, Thalgrim, Elendhir, Yenakai

Offline

 

#4 12.01.2019 20:07:26

Largon
Administrator
Registrovaný: 22.04.2009
Příspěvky: 410

Re: Přihláška Cayn

Ahoj, no jestli ti nevadí, že moc nehrotíme progress a čistíme jen heroic a občas pár mythic bossů, tak si klidně napiš někomu o invite.


Aestura / Auruja

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB