TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 17.12.2018 20:37:25

Rostoun
Abstinent
Registrovaný: 14.12.2018
Příspěvky: 2

Přihláška do Guildy...starý šedý veterán :)

Ahoj,

zdravím všechny. Jmenuji se Rosťa, ve hře nick "Chrastík"

Něco o mě...no jsem otec dvou dětí 3 roky a 7měsíců, žena na mateřské, rodinné povinnosti, večerní únava mé polovičky, tož abych nezačal chlastat nebo dělat voloviny, tak jsem se rozhodl vrátit ke své oblíbené hře smile

Začal jsem hrát někdy na přelomu let 2007/2008 na Drakthulu, pak za alianci na Sylvanasu. Mám postavy v guildě České chlévy a márnice. Před tím proběhlo několik freeček, všichni to známe, začlo to na vysoké a nikdy neskončilo smile jak jsem se zamiloval, tak jsem si dal dlouhou pauzu 4roky od wow a teď jsem se vrátil.

Co se týká raidů, tak stačí mrknout do armory na achivy, nikdy jsem nebyl totálně hard-core hráč, jsem pohodář, ale pár raidů jsem odehrál smile.

Proč Vaše guilda, no jediný člověk, který svítí online, se kterým (kterou) jsem kdysi hrával, je Mánie a ta hraje u Vás na servru Thunderhorn, tak bych moc rád hrál u Vás, kde někoho znám a teším se , že někoho dalšího poznám. Navíc jste prej pohodový lidi, tak budu moc rád u Vás. Vzhledem k rodinným povinnostem a náročné práci to vidím na jedinou postavu, jediného maina a ta jediná je DK trpaslík Chrastík (moje přezdívka z výšky). Nemám čas na desítky dalších postav, mám jich sice asi 15 na různých levlech, ale na to už fakt čas nemám. Primárně jsem v raidech vždy tankoval, občas heal, občas DPS. Máni mi říkala, že Vám chybí DK, tak jsem se do něj pustil. Sice Demon hunter není špatný, ale chlapa elfa to bych nemohl a za holku hrát se už necítím, hold mám určitý věk a vždycky jsem se cítil spíš na trpaslíka big_smile i když mám 190cm big_smile.

Víc info o mě online dle zájmu, zdravím všechny!
R.

Offline

 

#2 17.12.2018 21:57:10

Largon
Administrator
Registrovaný: 22.04.2009
Příspěvky: 410

Re: Přihláška do Guildy...starý šedý veterán :)

Ahoj, myslím, že nebudeš mít problém zapadnout. Podobným stylem nás tu ke hře přistupuje hodně. (Teda krom těch trpajzlíků... ;-))

Napiš si některému z oficírů o pozvánku do gildy.


Aestura / Auruja

Offline

 

#3 17.12.2018 23:49:15

Spilep
-- Oficir --
Registrovaný: 16.06.2009
Příspěvky: 429

Re: Přihláška do Guildy...starý šedý veterán :)

Cajk

Offline

 

#4 01.01.2019 20:13:10

midji
Administrator
Registrovaný: 26.12.2006
Příspěvky: 1187

Re: Přihláška do Guildy...starý šedý veterán :)

spravny pristup...

For the Dwarveeeeeees!!! smile


For the Dwarves!! For The PU!!

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB