TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 29.12.2016 22:11:43

Premis
Abstinent
Registrovaný: 29.12.2016
Příspěvky: 1

Přihláška - Premis

Přezdívka: Premis
Class: Paladin (retri)
Level: 110
Alty: žádní (ani neplánuji nějaké vytvářet)
RL: Student, 17 let

Zkušenost s MMORPG:

Dříve jsem snad hrál každé MMO (AION, ESO, GW 2 apod.), které vyšlo, ale po nějaké době jsem se usadil na wowku. Již dříve jsem wow hrál, ale  jen na free serverech, což bych moc za zkušenost nepočítal když vezmu v potaz že většina contentu nefungovala big_smile Na wow offik jsem přišel až ke konci Draneoru asi půl roku před Legionem.

Předešlé guildy:

Na offiku jsem žádnou pořádnou guildy nikdy neměl, ale na freečkách pro mě nebyl problém raidovat celý týden, takže nějaké ty zkušenosti co se raidování týče mám, ale asi to nestojí moc za řeč hmm

Proč chci vstoupit do PU:

Neřekl bych že mám přímo nějaký záměrný důvod proč chci vstoupit přímo do této guildy. Pouze hledám takovou guildu, která není celý den afk, nehrotí každou blbost, ale občas něco zajde. Na druhou stranu bych očekával že guilda chce po svých členech aby znali taktiky (do nějaké míry) a svoji classu.

Ve hře mě najdete pod jménem Premis

Premis

Offline

 

#2 30.12.2016 08:57:28

Sylmeria
Administrator
Registrovaný: 03.05.2009
Příspěvky: 438

Re: Přihláška - Premis

Ahoj! Nemám problém s přijetím jen dopředu upozorňuju že u nás moc lidí přes den online není protože většina z nás je prací povinných :-). Nicméně to u nás můžeš klidně vyzkoušet a pokud se ti u nás nebude líbit odejít můžeš vždy - nikdo ti za to uši neutrhne ;-)


Sylmeria - 100lvl paladin    Soden - 100lvl druid             Natalia - 100lvl rogue
Rinji - 100lvl monk             Buráková - 100lvl warrior     Kamilia - shaman
Karolína - 100lvl mage       Hippolyta - 100lvl hunter       Buriel - 100lvl priest
Kristýna - 100lvl warlock    Astorie - 100 lvl DK

Offline

 

#3 30.12.2016 18:48:16

Spilep
-- Oficir --
Registrovaný: 16.06.2009
Příspěvky: 429

Re: Přihláška - Premis

Cajk:)

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB