TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 23.10.2015 22:57:38

Dorini
Kalič
Registrovaný: 23.10.2015
Příspěvky: 60

přihláška - Dorini

Prezdivka ve hre: Dorini
Class: Druid
Level: 63 a zadrzitelne stoupa
Alty: prvni char na tomto serveru
RL: jsem dost stary na to aby jsi mi ty sdelil svuj vek jako prvni :P

Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG:
wow... beta a od vanily az po ... ten datac po TBC.... v TBC hardcore raiding.. 100% pritomnost a vsechno to nerdovani. misty az desive vzpominky. behem dalsiho datace raidovani a pak upadek zajmu. ted zkousim navrat. wow svet me vzdy bavil.

Předešlé wow gildy:
shadow legacy ... to byl jeadenar nebo tak nejak se ten server jmenuje. ta gilda tam porad snad je. puvodne RL gilda.. ale s raidovanim tak aby to bylo top to proste byla velka gilda bez ohledu na rasu nebo zemi.
puvodne jsem byl class oficir a bavilo me byt ten co ma porad jiny nazor. protoze jsem mel dobre argumenty.

Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte....
  protoze to je mozna ta gilda kterou mel nekdo na mysli na foru NYX a ja jinde zadne dalsi komunity nehledal. takze jsem tady pred cca 5 dny zalozil tento char na ceste k poznani zda mi wow chybi. a zatim me to bavi.
cekam od PU ze nebudou porad pod vlivem ale obcas online a sober aby se treba neco zaslo. ale to od lvl 63 zni jako dobrej ftip ze. radovani nehledam. ale gildovni instance potesi.
s eng problem nemam ale pohodli predevsim proto jsem hledal ceskou gildu pro tento svuj casual navrat.

urcite by se jeste neco hodilo zminit. ale /w dorini to vyresi.

zatim.

Offline

 

#2 23.10.2015 22:59:15

Sylmeria
Administrator
Registrovaný: 03.05.2009
Příspěvky: 438

Re: přihláška - Dorini

za mě ano - podrobné info jak to u nás vypadá (nebo spíš nevypadá) jsem podal ingame :-) ale vypadá to že se blýská na lepší časy - chceme začít skládat i raid nicméně nic slíbit nemůžu


Sylmeria - 100lvl paladin    Soden - 100lvl druid             Natalia - 100lvl rogue
Rinji - 100lvl monk             Buráková - 100lvl warrior     Kamilia - shaman
Karolína - 100lvl mage       Hippolyta - 100lvl hunter       Buriel - 100lvl priest
Kristýna - 100lvl warlock    Astorie - 100 lvl DK

Offline

 

#3 23.10.2015 23:06:55

Moridien
-- Oficir --
Registrovaný: 17.03.2009
Příspěvky: 76

Re: přihláška - Dorini

Za mě taky ano, jak už asi psal sylm, snažíme se někdy kolem prosince začít znovu chodit normal hfc, co se těch dungů týče určitě se s lidmi v guildě dá domluvit, já sám se teď snažím složit aktivní group na chození mythic dungů. Napiš si ve hře někomu z oficíru a on tě invne do guildy smile


Alti:
Thanidia, Radicall, Leronte, Trinkis, Whudr, Mikisha, Jizzy, Kunhar, Avallia, Sillicia, Adriande

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB