TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 10.03.2015 20:49:39

Algalon
Abstinent
Registrovaný: 09.03.2015
Příspěvky: 1

Přihláška- Algalon

Prezdivka ve hre:Algalon
Class:Paladin(protect,retri)
Level:100
Alty: Ankari (Hubter)
RL: Věk 15 bydliště: Havlíčkův Brod,student

Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG:
Hraju jen WoW na offíku už dva roky.

Předešlé wow gildy:
Hrál jsem v Endless Agony, ale nepohodl jsem se tam a navíc mi vadila neaktivita guildy.
Tak do PU bych chtěl kvůli progressu a pobavení smile, očekávám příjemnou partu,aktivitu guildy,pomáhání si navzájem a také zabijení bossů v WoD raidech.

Offline

 

#2 10.03.2015 22:40:32

Khadoggy Dogg
Expert Štamgast
Registrovaný: 03.12.2008
Příspěvky: 210

Re: Přihláška- Algalon

Progresu chtivych myslim uvitame smile


http://imagizer.imageshack.com/img924/3116/u8o30F.png

Offline

 

#3 11.03.2015 07:37:32

Sylmeria
Administrator
Registrovaný: 03.05.2009
Příspěvky: 438

Re: Přihláška- Algalon

Ahoj - jen pro pořádek aby si pak nebyl zklamaný - PU není progress gilda chodíme sice vždy aktuální raidy ale nejsme gilda zaměřená na progress. Chodíme raidy 3x týdně v pondělí a ve čtvrtek chodí stálá raidovací skupina progress nových bosů a v neděli chodíme druhý raid zejména pro ty co nemají gear na BRF nebo nechtějí chodit progress - v současnosti HM normal. Abys mohl chodit BRF musel bys ještě pobrat nějaký gear (máme minimální ilvl 655 na BRF normal - který ted chodíme už jen sporadicky). Na heroic bereme až podle toho jak se člověk osvědčí na normal raidech). Ač rádi přibereme každého dalšího člena tak promysli jestli ti tohle stačí protože pokud ne nebude PU pro tebe to pravé. Pokud to u nás chceš zkusit napiš si nějakému oficírovi o inv


Sylmeria - 100lvl paladin    Soden - 100lvl druid             Natalia - 100lvl rogue
Rinji - 100lvl monk             Buráková - 100lvl warrior     Kamilia - shaman
Karolína - 100lvl mage       Hippolyta - 100lvl hunter       Buriel - 100lvl priest
Kristýna - 100lvl warlock    Astorie - 100 lvl DK

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB