TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 26.06.2009 19:50:35

Colda
Frťan
Místo: Praha
Registrovaný: 26.06.2009
Příspěvky: 11

Přihláška - Colda

Přezdívka ve hře : Colda

Class: Hunter
Level: 80
Alty: xcoldaxcz - Priest zatím na 13 lvl ale každý den je to výš
RL: Věk 35 let, bydliště Praha


Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG:
Hraju jen wow nic jiného mě nebere už cca 2,5 roku. 1,5 roku na "toodu" free server- jako war 70 lvl poté jsem přešel na offik kde hraju asi rok. Zkušeností mám tak akorát nebo spíše průměr.Eqvip skoro nej (necelá T7) před Uldarem kde jsem byl asi 2x.

Předešlé wow gildy:
Hraju v gildě Renegades už od začátku nedokázal jsem se tu prosadit , a tak chci změnu.

Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte.
poznat nové lidi a trochu i ty raidy.

Editoval Colda (26.06.2009 19:57:00)

Offline

 

#2 26.06.2009 20:38:53

Freeman
Master Štamgast
Místo: Skoropraha
Registrovaný: 09.01.2008
Příspěvky: 538

Re: Přihláška - Colda

Dalsi Hunter? A jeste k tomu se chce prosadit? Nebrat!!! big_smile

Musim upozornit na fakt, ze momentalne PU chodi Ulduar25, dale chodi 2 grupy Ulduar 10Man. Nevim jak to bude o prazdninach ale ted neni uplne jednoduche se do RAIdu dostat. Mozna nekdo upadne na hlavicku a zalozi grupu cislo 3 big_smile Mluvim ted o DPS! Tanku a Healu neni nikdy dosty

PS: Nezastavam v gulde zadnou funkci, me vylevy je mozno ignorovat big_smile

Offline

 

#3 26.06.2009 21:02:12

Colda
Frťan
Místo: Praha
Registrovaný: 26.06.2009
Příspěvky: 11

Re: Přihláška - Colda

děkuji myslel jsem že to bude jinde jiné ale koukám že opak je pravdou berte mojí přihlášku za bezpředmětnou to je z deště pod okap.U nás aspon není problém se do raidu dostat jedem na 3 grupy.
Děkuji s pozdravem a přání krásného a uspěšného dne naschledanou smile

Offline

 

#4 26.06.2009 21:15:34

Freeman
Master Štamgast
Místo: Skoropraha
Registrovaný: 09.01.2008
Příspěvky: 538

Re: Přihláška - Colda

Colda psal:

děkuji myslel jsem že to bude jinde jiné ale koukám že opak je pravdou berte mojí přihlášku za bezpředmětnou to je z deště pod okap.U nás aspon není problém se do raidu dostat jedem na 3 grupy.
Děkuji s pozdravem a přání krásného a uspěšného dne naschledanou smile

Nechtel jsem te odehnat! Ale sam se muzes podivat sem http://dkp.pu-wow.net/plugins/raidplan/listraids.php Momentalne mame nedostatek Healu, Tanku a nejaky Boomkyn by se pry take siknul...

Offline

 

#5 26.06.2009 21:27:12

Khadoggy Dogg
Expert Štamgast
Registrovaný: 03.12.2008
Příspěvky: 210

Re: Přihláška - Colda

mne skor pride pravdivejsi fakt ze na poslednom uld25 nebol ani jeden hunter :] no ja by som este urcite pockal na vyjadrenie ostatnych ludi a nezahadzoval flintu do zita po jednom prispevku, gl.


http://imagizer.imageshack.com/img924/3116/u8o30F.png

Offline

 

#6 26.06.2009 22:29:21

Colda
Frťan
Místo: Praha
Registrovaný: 26.06.2009
Příspěvky: 11

Re: Přihláška - Colda

Hledam spíše gildu kde lidi maj k sobě tak nějak blíže ( kamarádská a dobrá nálada prostě pokec o všem a když někdo něco potřebuje tak se vždy někdo najde kdo mu pomůže a rád !) Renegádes má rank 18 a má přes dvěstě lidí tam opravdu moc lidí nemá čas a chut někomu pomáhat je tam pár lidí kteří jsou kamarádi a ti ostatní se prostě jen vezou a jsou do počtu.Když jsem byl lowlvl tak mě nikdo nechtěl ani vidět natož pomáhat, na 80 zase nebyl eqvip takže mě nikdo nechtěl znova nikam brát a jen hodně zvolna se to lepšilo.Je to výborná gilda ale asi ne pro mě. Tohle je pouze moje doměnka nevím na kolik pravdivá ale na mě to tam po roce tak působí. Raidy na progres jsou důležité ale u mě na druhém místě, ovšem uplně bez nich bych do toho opravdu nešel. Tot vše at si každý z toho veme co se mu líbí

Offline

 

#7 26.06.2009 23:32:00

Sylmeria
Administrator
Registrovaný: 03.05.2009
Příspěvky: 438

Re: Přihláška - Colda

Colda psal:

Hledam spíše gildu kde lidi maj k sobě tak nějak blíže ( kamarádská a dobrá nálada prostě pokec o všem a když někdo něco potřebuje tak se vždy někdo najde kdo mu pomůže a rád !) Renegádes má rank 18 a má přes dvěstě lidí tam opravdu moc lidí nemá čas a chut někomu pomáhat je tam pár lidí kteří jsou kamarádi a ti ostatní se prostě jen vezou a jsou do počtu.Když jsem byl lowlvl tak mě nikdo nechtěl ani vidět natož pomáhat, na 80 zase nebyl eqvip takže mě nikdo nechtěl znova nikam brát a jen hodně zvolna se to lepšilo.Je to výborná gilda ale asi ne pro mě. Tohle je pouze moje doměnka nevím na kolik pravdivá ale na mě to tam po roce tak působí. Raidy na progres jsou důležité ale u mě na druhém místě, ovšem uplně bez nich bych do toho opravdu nešel. Tot vše at si každý z toho veme co se mu líbí

nevím v PU mi příjde lepší ovzduší než popisuješ je fakt že já sem doexpil 80 úplně sám bez guildy a do PU jsem šel s vyexpenou 80 ale přijali mě moc pěkně a při raidu (teda hlavně 10tkovym) si vždycky moc pěkně pokecáme a užijem si kopec srandy :-). Ale pokud ti jde hlavně o raidy tak nevím nevím myslím že by ses asi vešel (ale asi by bylo střídání) každopádně já do toho taky nemám co kecat jen ti můžu vylíčit moje pocity jako člověka co je v gildě cca měsíc a půl :-)


Sylmeria - 100lvl paladin    Soden - 100lvl druid             Natalia - 100lvl rogue
Rinji - 100lvl monk             Buráková - 100lvl warrior     Kamilia - shaman
Karolína - 100lvl mage       Hippolyta - 100lvl hunter       Buriel - 100lvl priest
Kristýna - 100lvl warlock    Astorie - 100 lvl DK

Offline

 

#8 27.06.2009 09:50:47

Freeman
Master Štamgast
Místo: Skoropraha
Registrovaný: 09.01.2008
Příspěvky: 538

Re: Přihláška - Colda

Sylmeria psal:

Colda psal:

Hledam spíše gildu kde lidi maj k sobě tak nějak blíže ( kamarádská a dobrá nálada prostě pokec o všem a když někdo něco potřebuje tak se vždy někdo najde kdo mu pomůže a rád !) Renegádes má rank 18 a má přes dvěstě lidí tam opravdu moc lidí nemá čas a chut někomu pomáhat je tam pár lidí kteří jsou kamarádi a ti ostatní se prostě jen vezou a jsou do počtu.Když jsem byl lowlvl tak mě nikdo nechtěl ani vidět natož pomáhat, na 80 zase nebyl eqvip takže mě nikdo nechtěl znova nikam brát a jen hodně zvolna se to lepšilo.Je to výborná gilda ale asi ne pro mě. Tohle je pouze moje doměnka nevím na kolik pravdivá ale na mě to tam po roce tak působí. Raidy na progres jsou důležité ale u mě na druhém místě, ovšem uplně bez nich bych do toho opravdu nešel. Tot vše at si každý z toho veme co se mu líbí

nevím v PU mi příjde lepší ovzduší než popisuješ je fakt že já sem doexpil 80 úplně sám bez guildy a do PU jsem šel s vyexpenou 80 ale přijali mě moc pěkně a při raidu (teda hlavně 10tkovym) si vždycky moc pěkně pokecáme a užijem si kopec srandy :-). Ale pokud ti jde hlavně o raidy tak nevím nevím myslím že by ses asi vešel (ale asi by bylo střídání) každopádně já do toho taky nemám co kecat jen ti můžu vylíčit moje pocity jako člověka co je v gildě cca měsíc a půl :-)

Opravdu jsem Te nechtel odehnat, jen jsem upozornil na momentalni situaci okolo RAIDovani. V G chatu se resi opravdu "megadulezite zalezitosti" a na TS je vzdy hrozna sranda smile (TS pouzivame casto i na Heroiky) Guilda jako takova podle meho funguje, lide jsou pratelsti, vekovy prumer si  odhadnout netroufam ale lide radi poskytou radu a pokud zrovna nejsou vsichni na RAIDu (vetsinou PO,ST,CT,NE 19:00-24:00), da se sehnat i parta na heroik. Zminil bych jeste posedlost vetsi casti guildy Achieventy big_smile Proto se clovek musi smirit v dobe eventu s trochu neprehledym G chatem  smile
PS:Vetsina lidi z vedeni je tento vikend na srazu, odpoved proto cekej spise v pondeli.

Offline

 

#9 28.06.2009 17:35:53

midji
Administrator
Registrovaný: 26.12.2006
Příspěvky: 1187

Re: Přihláška - Colda

myslim ze vestsina zde byla napsana... pokud jdes za raidem, tak si vytvor na nasem dkp ucet prihlas se do nejakeho  naxxu co vypisu a uvidime...
ödkazy na dkp mas nahore na liste ....


For the Dwarves!! For The PU!!

Offline

 

#10 01.07.2009 15:43:22

Colda
Frťan
Místo: Praha
Registrovaný: 26.06.2009
Příspěvky: 11

Re: Přihláška - Colda

Rád bych šel zítra na ten 10 naxx ale moje registrace na raidplaneru stále nejde . Jsem tam registrován už asi 3-4 dny a nic.

Offline

 

#11 01.07.2009 16:20:05

midji
Administrator
Registrovaný: 26.12.2006
Příspěvky: 1187

Re: Přihláška - Colda

ok budu s tebou pocitat ... ozvu se ti ve hre...

Mio muzes se prosim podivat na Colduv ucet?


For the Dwarves!! For The PU!!

Offline

 

#12 01.07.2009 17:00:56

drxyz
Journeyman Štamgast
Registrovaný: 29.12.2007
Příspěvky: 77

Re: Přihláška - Colda

Colda psal:

Rád bych šel zítra na ten 10 naxx ale moje registrace na raidplaneru stále nejde . Jsem tam registrován už asi 3-4 dny a nic.

napiš si o aktivaci http://forum.pu-wow.net/viewtopic.php?id=1254


http://sigcdn.siglaunch.com/sigs/wow/7/6/2/1/4/4476214gWLmt.png

Offline

 

#13 02.07.2009 07:35:49

aja
Artisan Štamgast
Registrovaný: 24.03.2008
Příspěvky: 498

Re: Přihláška - Colda

Colda psal:

Rád bych šel zítra na ten 10 naxx ale moje registrace na raidplaneru stále nejde . Jsem tam registrován už asi 3-4 dny a nic.

Aktivni, ted si vytvor raidujici postavu.


http://www.zetbit.com/sig-2014102.jpg
Armory: Mioko + Mioczech + Aja

KOMUNIKACE pro me je to TS loguju tam vetsinou driv nez do hry. G chat nebo i whisper vnimam jen obcas. Pro textovej pokec existuje trebas www .xchat.cz tongue

Offline

 

#14 02.07.2009 14:25:28

Colda
Frťan
Místo: Praha
Registrovaný: 26.06.2009
Příspěvky: 11

Re: Přihláška - Colda

vše v pořádku jsem zapsán děkuju smile

Offline

 

#15 09.07.2009 16:09:24

midji
Administrator
Registrovaný: 26.12.2006
Příspěvky: 1187

Re: Přihláška - Colda

vidim te nahlasenyho na ctvrtecni naxx, pokud mas jeste stale zajem, pis si o invite


For the Dwarves!! For The PU!!

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB