TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#26 17.06.2009 14:44:49

Ethan
Master Štamgast
Registrovaný: 23.04.2008
Příspěvky: 541

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

1337 psal:

Ethan psal:

Jako čerstvý ZGM mohu říci toto:

1) Odebrat Kadlikovi práva přístupu do interní části je v pořádku, tam by ten přístup měl být udělen jen členům guildy, případně některým "přátelům guildy". Viz třeba přeoperovaný Gathor a podobně.
2) Zamezovat přístup do veřejné části je poslední řešení. Musím říct, že jsem nebyl u konfliktu, který způsobil ublížené chování Kadlikofona, takže se nemohu stavět na jednu či druhou stranu. Jako provozovatel a tvůrce různých webů ale mohu říct, že milovníci dramat se najdou všude. Nemá cenu je banovat, ale vymezit jim určený prostor. Nerad bych budil pocit, že chceme Kadlikofona umlčet, ale vstupem do přihlášky někoho jiného s jasným úmyslem opět se ublíženě ozvat je trochu nízké.
3) Toto je přihláška, prosím veškerou diskuzi, která není k tomuto tématu relevantní, promazat. Aby nedocházelo k podobným věcem v budoucnosti, navrhuji založit v Jen tak pokec diskuzi, která bude veřejná, nemazaná a bude se věnovat tomu, co má případně Kadlikofon na srdci. Tam (pokud to jde) přesunout již stávající příspěvky odsud, aby Kadlikofon neměl pocit křivdy. Je to sice projev přehnané politické korektnosti, na kterou jsem alergický, ale je to podle mne řešení.

Já jako já se vyjádřím po přesunu do samostatného fóra, v téhle přihlášce už toho bylo dost.

Pene, klidně to tady promazejte nebo přesuňte, jak jsem doeditoval již výše, chtěl jsem si jen potvrdit svůj úsudek na pár jedinců a to se mi povedlo. Klidně smazejte všechny mé příspěvky za celou dobu(v možnostech aplikace by to tuším mělo být) nebo klidně smažte 1337 jako uživatele komplet, nyní je mi to již opravdu srdečně jedno:). 

Kadlikofon jinak nemá na srdci nic, ale myslím, že má právo napsat svůj názor... nebo ne? Nebo se ti zdá, že se zde lituji, požaduji omluvy či cokoliv jiného?

Rád odpovím, až to nebude překážet v příhlášce. Prosím Vangorfe, přesuň to do něčeho v tom "Jen tak pokec", děkuju.

Offline

 

#27 17.06.2009 14:55:38

1337
Banned
Registrovaný: 16.11.2008
Příspěvky: 140

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Ethan psal:

1337 psal:

Ethan psal:

Jako čerstvý ZGM mohu říci toto:

1) Odebrat Kadlikovi práva přístupu do interní části je v pořádku, tam by ten přístup měl být udělen jen členům guildy, případně některým "přátelům guildy". Viz třeba přeoperovaný Gathor a podobně.
2) Zamezovat přístup do veřejné části je poslední řešení. Musím říct, že jsem nebyl u konfliktu, který způsobil ublížené chování Kadlikofona, takže se nemohu stavět na jednu či druhou stranu. Jako provozovatel a tvůrce různých webů ale mohu říct, že milovníci dramat se najdou všude. Nemá cenu je banovat, ale vymezit jim určený prostor. Nerad bych budil pocit, že chceme Kadlikofona umlčet, ale vstupem do přihlášky někoho jiného s jasným úmyslem opět se ublíženě ozvat je trochu nízké.
3) Toto je přihláška, prosím veškerou diskuzi, která není k tomuto tématu relevantní, promazat. Aby nedocházelo k podobným věcem v budoucnosti, navrhuji založit v Jen tak pokec diskuzi, která bude veřejná, nemazaná a bude se věnovat tomu, co má případně Kadlikofon na srdci. Tam (pokud to jde) přesunout již stávající příspěvky odsud, aby Kadlikofon neměl pocit křivdy. Je to sice projev přehnané politické korektnosti, na kterou jsem alergický, ale je to podle mne řešení.

Já jako já se vyjádřím po přesunu do samostatného fóra, v téhle přihlášce už toho bylo dost.

Pene, klidně to tady promazejte nebo přesuňte, jak jsem doeditoval již výše, chtěl jsem si jen potvrdit svůj úsudek na pár jedinců a to se mi povedlo. Klidně smazejte všechny mé příspěvky za celou dobu(v možnostech aplikace by to tuším mělo být) nebo klidně smažte 1337 jako uživatele komplet, nyní je mi to již opravdu srdečně jedno:). 

Kadlikofon jinak nemá na srdci nic, ale myslím, že má právo napsat svůj názor... nebo ne? Nebo se ti zdá, že se zde lituji, požaduji omluvy či cokoliv jiného?

Rád odpovím, až to nebude překážet v příhlášce. Prosím Vangorfe, přesuň to do něčeho v tom "Jen tak pokec", děkuju.

Navrhnu ti to samý, co jsem napsal Setixovi, kašleme na to, třeba si to někdy vysvětlíme na TS, až se tam náhodně potkáme. Na foru je to nanic, dlouho to trvá, hůř se poznává, jak to druhá strana vlastně myslí a hlavně se do debaty zapojuje hodně jedinců neschopných se držet tématu. Prostě rozhovor je trochu účelnější forma komunikace než popisování stránek diskuze....aspoň já to tak vidím... I spolu jsme si psali několikrát a stejně jsme se nepochopili, myslím, že další psaní byť v úplně jiném tématu bude stejně zbytečné jako to dosavadní, ale jak chceš.


Kadlikofon

Offline

 

#28 17.06.2009 15:54:34

Vangorf
-- Beer God --
Místo: Praha
Registrovaný: 20.12.2005
Příspěvky: 1835

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

KOukam,ze se me zase snazite dohnat ve spamu smile .
Tohle by mela byt diskuze k prihlasce a vyjadrovat by se tu meli zastupci PU,pripadne ten,kdo si mysli,ze by se mel o sve zkusenosti z danym hracem podelit.

Spilep raidovani zminil. Ze zkusenosti uz vime,ze to znamena, ze dany clovek bude s nejvetsi pravdepodobnosti raidy chodit. Takze nejaka ta proverka je na miste...
Tudiz nechapu kadlikovo spamovani, ktery je vlastne o nicem.

Tohle dobou nejspis bude Spilep v gilde a jestli ne ,tak se ozvi nejakemu offirovi.

Takze pokud se chce ke Spilepovi jeste nekdo vyjadrit,tak prosim. Ostatni prispevky budou smazany.


Törpe Vadász

Offline

 

#29 17.06.2009 15:58:26

Jackob
Master Štamgast
Místo: Písek
Registrovaný: 22.06.2008
Příspěvky: 512

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Kadliku prestan nam laskave spamovat forum. Diky.


- Setix -Iôl - Dëxtër - Proxymo - Yôla - Muai - Quci - Lilú - Môredots - Elisabéth - Fruchta

Offline

 

#30 17.06.2009 16:01:59

Ethan
Master Štamgast
Registrovaný: 23.04.2008
Příspěvky: 541

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Má odpověď, stejně jako případné další reakce prosím v Kadlikofon. Díky.

Editoval Ethan (17.06.2009 16:02:10)

Offline

 

#31 17.06.2009 16:27:55

Xipho
Master Štamgast
Místo: Praha
Registrovaný: 02.11.2007
Příspěvky: 522

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Janiva congratulate Penelopka the Diplomat.
Janiva wave goodbye to Kadlikofon. Farewell!


Janiva greets Spilep with a hearty hello!

Editoval Xipho (17.06.2009 16:28:34)

Offline

 

#32 17.06.2009 16:40:22

Jackob
Master Štamgast
Místo: Písek
Registrovaný: 22.06.2008
Příspěvky: 512

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Xipho psal:

Janiva congratulate Penelopka the Diplomat.
Janiva wave goodbye to Kadlikofon. Farewell!


Janiva greets Spilep with a hearty hello!

emote powa ! :-P


- Setix -Iôl - Dëxtër - Proxymo - Yôla - Muai - Quci - Lilú - Môredots - Elisabéth - Fruchta

Offline

 

#33 17.06.2009 17:57:17

1337
Banned
Registrovaný: 16.11.2008
Příspěvky: 140

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Jackob psal:

Kadliku prestan nam laskave spamovat forum. Diky.

Tak hlavne, ze i ho nespamujete, neoftopicujete a neflameujete sami, viď?


Kadlikofon

Offline

 

#34 17.06.2009 17:59:12

1337
Banned
Registrovaný: 16.11.2008
Příspěvky: 140

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Xipho psal:

Janiva congratulate Penelopka the Diplomat.
Janiva wave goodbye to Kadlikofon. Farewell!

Janiva greets Spilep with a hearty hello!

Oh, my ...

Kadlikofon waves at You with understanding ...


Kadlikofon

Offline

 

#35 17.06.2009 18:47:53

Vangorf
-- Beer God --
Místo: Praha
Registrovaný: 20.12.2005
Příspěvky: 1835

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Oh, my........


Törpe Vadász

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB