TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 16.06.2009 12:23:19

Spilep
-- Oficir --
Registrovaný: 16.06.2009
Příspěvky: 429

Přihláška Spilep [Paladin-80]

Prezdivka ve hre: Spilep
Class: Paladin (Holadin a Tankadin)
Level: 80
Alty: zadne
RL: vek 22, student v Brně

Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG:
WoW je moje prvni MMORPG a hraju asi pul roku

Předešlé wow gildy:
Jeste jsem v zadne gilde nebyl, na Vek'nilashi jsem levlil s Aesturou, ale PvP server nebyl moc pro me

Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte.
Do PU chci pro lepsi zazitek z hrani  a poznavani novych lidi. Mozna i zkusit raidy.

Offline

 

#2 16.06.2009 13:16:01

midji
Administrator
Registrovaný: 26.12.2006
Příspěvky: 1187

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

myslim si ze tanku/healeru je vseobecne malo .. a ty jsi oboje v jednom ... 
pokud chces jit za raidem tak si na nesem dkp vytvor postavu (odkaz je nahore )  ..a prihlas se na ctvrtecni naxx 10


For the Dwarves!! For The PU!!

Offline

 

#3 16.06.2009 15:00:37

Vangorf
-- Beer God --
Místo: Praha
Registrovaný: 20.12.2005
Příspěvky: 1835

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Paladinu mame zrovna nedostatek, tak proc ne big_smile .


Törpe Vadász

Offline

 

#4 16.06.2009 23:47:36

Xipho
Master Štamgast
Místo: Praha
Registrovaný: 02.11.2007
Příspěvky: 522

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Taky myslím, že zkouška v naxxu neuškodí, třeba nebereš i nový gear tongue

Offline

 

#5 17.06.2009 10:22:47

Spilep
-- Oficir --
Registrovaný: 16.06.2009
Příspěvky: 429

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Diky za podporu, ale spis bych si mel nejdriv projit heroic dungy:)

Offline

 

#6 17.06.2009 10:51:57

midji
Administrator
Registrovaný: 26.12.2006
Příspěvky: 1187

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Spilep psal:

Diky za podporu, ale spis bych si mel nejdriv projit heroic dungy:)

na tvou vybavu jsem nekoukal ale pokud nemas dostatecnou vybavu na naxx tak to urcite chce nejaky hero prrdtim projit...  az nejaky budeme skladat pisnu ti... smile


For the Dwarves!! For The PU!!

Offline

 

#7 17.06.2009 11:12:51

1337
Banned
Registrovaný: 16.11.2008
Příspěvky: 140

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

To je divny .... koukam, ze nejen ze uz nerazite nazor, ze heroicama se protahovat neda, ale pro zmenu to vypada, ze najednou se da protahovat i Naxxem. Dokonce žádný opakovaný výkřiky ve stylu "Nejdřív si sežeň gear" ... wink


Kadlikofon

Offline

 

#8 17.06.2009 11:16:00

jezkys
Expert Štamgast
Místo: Třebíč
Registrovaný: 03.02.2008
Příspěvky: 274

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

smile Kadliku,ty mě fakt dokážeš pobavit..... Koukám,že tě ta rozbitá bábovička na pískovišti pořád ještě nepřešla..... Tady jde projití nějaké té insty před přijetím do gildy,aby se podle herního projevu a kontaktu s danou osobou dalo rozhodnout o přijetí do gildy a ne o protahování smile smile smile


http://sig.allvatar.com/signatur/328540FuwFZ.png

Offline

 

#9 17.06.2009 12:03:40

Ethan
Master Štamgast
Registrovaný: 23.04.2008
Příspěvky: 541

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

1337 psal:

To je divny .... koukam, ze nejen ze uz nerazite nazor, ze heroicama se protahovat neda, ale pro zmenu to vypada, ze najednou se da protahovat i Naxxem. Dokonce žádný opakovaný výkřiky ve stylu "Nejdřív si sežeň gear" ... wink

Pokud takový názor někdo razí, je to jeho osobní názor a má na něj právo. Když se nechce v heroicu plácat a chce ho projít rychle nebo třeba dělat achievementy, tak s sebou nevybaveného člověka bez znalosti taktik nevezme. Jsem přesvědčen, že to je to, co se ti stalo, a ačkoliv se ti to nemusí líbit, všichni mají právo říct "tebe nebereme" stejně jako "tebe bereme". Mrzí mě, že jsi kvůli něčemu tak malichernému odešel, ale to je zase tvoje volba.

Nedávno jsme měnili pravidla pro přijímání nových členů, kteří mají zájem raidovat. Poznat, jak člověk ovládá svou classu, jak se chová na raidech a podobně, je teď vyžadováno.

Offline

 

#10 17.06.2009 12:34:26

Jackob
Master Štamgast
Místo: Písek
Registrovaný: 22.06.2008
Příspěvky: 512

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

1337 psal:

To je divny .... koukam, ze nejen ze uz nerazite nazor, ze heroicama se protahovat neda, ale pro zmenu to vypada, ze najednou se da protahovat i Naxxem. Dokonce žádný opakovaný výkřiky ve stylu "Nejdřív si sežeň gear" ... wink

Kazdy nema  tísíce goldu jako ty aby si kupoval Ulduar boe gear.....


- Setix -Iôl - Dëxtër - Proxymo - Yôla - Muai - Quci - Lilú - Môredots - Elisabéth - Fruchta

Offline

 

#11 17.06.2009 13:21:44

1337
Banned
Registrovaný: 16.11.2008
Příspěvky: 140

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Jackob psal:

1337 psal:

To je divny .... koukam, ze nejen ze uz nerazite nazor, ze heroicama se protahovat neda, ale pro zmenu to vypada, ze najednou se da protahovat i Naxxem. Dokonce žádný opakovaný výkřiky ve stylu "Nejdřív si sežeň gear" ... wink

Kazdy nema  tísíce goldu jako ty aby si kupoval Ulduar boe gear.....

To máš zajisté pravdu stejně jako třeba každý nemá skill jako ty, aby ten gear  relativně snadno (míněno snadněji než ti, co ten skill zdaleka takový nemají) získal.
Nicméně vůbec nechápu, jak to souvisí s tím, co jsem napsal. Btw netřeba to myslím zde řešit, můžeš mi to vysvětlit třeba ústně, až se zase třéééba náhodně sejdeme někde na TSku. wink
Takže třeba pro někoho je snadnější získat skill, pro jiného goldy, jeví se Ti na tom něco špatně?


Kadlikofon

Offline

 

#12 17.06.2009 13:26:31

Dimik
Master Štamgast
Místo: Přelouč
Registrovaný: 09.06.2008
Příspěvky: 518

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

1337 psal:

Jackob psal:

1337 psal:

To je divny .... koukam, ze nejen ze uz nerazite nazor, ze heroicama se protahovat neda, ale pro zmenu to vypada, ze najednou se da protahovat i Naxxem. Dokonce žádný opakovaný výkřiky ve stylu "Nejdřív si sežeň gear" ... wink

Kazdy nema  tísíce goldu jako ty aby si kupoval Ulduar boe gear.....

To máš zajisté pravdu stejně jako třeba každý nemá skill jako ty, aby ten gear  relativně snadno (míněno snadněji než ti, co ten skill zdaleka takový nemají) získal.
Nicméně vůbec nechápu, jak to souvisí s tím, co jsem napsal. Btw netřeba to myslím zde řešit, můžeš mi to vysvětlit třeba ústně, až se zase třéééba náhodně sejdeme někde na TSku. wink
Takže třeba pro někoho je snadnější získat skill, pro jiného goldy, jeví se Ti na tom něco špatně?

Zase jsi "omylem" klikl na interní forum?
Pokud vím měl Ti být přístup sem odebrán, zde se věci týkají jen guildy a jejího chodu.
Poprosím o odebrání práv pro 1337 na přístup do interní sekce guildy PU.


http://www.zetbit.com/sig-542106.jpg

Offline

 

#13 17.06.2009 13:39:41

1337
Banned
Registrovaný: 16.11.2008
Příspěvky: 140

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

jezkys psal:

smile Kadliku,ty mě fakt dokážeš pobavit..... Koukám,že tě ta rozbitá bábovička na pískovišti pořád ještě nepřešla..... Tady jde projití nějaké té insty před přijetím do gildy,aby se podle herního projevu a kontaktu s danou osobou dalo rozhodnout o přijetí do gildy a ne o protahování smile smile smile

Jjm po odchodu od vás se mi zhroutil celý život wink

Btw jde o projití nějaké té insty před přijetím do guildy? Nedávno jste se usnesli, že prověřovat budete jen lidi, který se hlásí do guildy vyloženě za účelem raidování. Tenhle uchazeč nic takovýho jednoznačnýho nepsal.

Takže opět, jak je v Pilsner Urquell zvykem měnění pravidel za chodu, jak se to zrovna hodí?


Kadlikofon

Offline

 

#14 17.06.2009 13:41:22

1337
Banned
Registrovaný: 16.11.2008
Příspěvky: 140

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Dimik psal:

1337 psal:

Jackob psal:

Kazdy nema  tísíce goldu jako ty aby si kupoval Ulduar boe gear.....

To máš zajisté pravdu stejně jako třeba každý nemá skill jako ty, aby ten gear  relativně snadno (míněno snadněji než ti, co ten skill zdaleka takový nemají) získal.
Nicméně vůbec nechápu, jak to souvisí s tím, co jsem napsal. Btw netřeba to myslím zde řešit, můžeš mi to vysvětlit třeba ústně, až se zase třéééba náhodně sejdeme někde na TSku. wink
Takže třeba pro někoho je snadnější získat skill, pro jiného goldy, jeví se Ti na tom něco špatně?

Zase jsi "omylem" klikl na interní forum?
Pokud vím měl Ti být přístup sem odebrán, zde se věci týkají jen guildy a jejího chodu.
Poprosím o odebrání práv pro 1337 na přístup do interní sekce guildy PU.

Já zas poprosím o odebrání alkoholu Dimíkovi.
Jakpak by tak asi toto mohla být interní sekce? Jak by sem asi pak někdo mohl psát přihlášku do guildy, co Dimíku?

btw ve svém chytrém postu jsi zapomněl dodat, že přístup mi měl být odebrán a také byl , ale to až na základě mé několikanásobné žádosti o toto.
btw2 někde na foru jsem četl o zajímavý taktice, moc tomu nerozumím, ale mžná bys to mohl přeložit a nějak využít ... bylo to nějak takhle: brain >> keyboard

Editoval 1337 (17.06.2009 13:44:20)


Kadlikofon

Offline

 

#15 17.06.2009 13:46:04

1337
Banned
Registrovaný: 16.11.2008
Příspěvky: 140

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Dimik psal:

1337 psal:

Dimik psal:

Zase jsi "omylem" klikl na interní forum?
Pokud vím měl Ti být přístup sem odebrán, zde se věci týkají jen guildy a jejího chodu.
Poprosím o odebrání práv pro 1337 na přístup do interní sekce guildy PU.

Já zas poprosím o odebrání alkoholu Dimíkovi.
Jakpak by tak asi toto mohla být interní sekce? Jak by sem asi pak někdo mohl psát přihlášku do guildy, co Dimíku?

Pravda, stačí zablokovat jen Tvou IP a bude klid.

Ano, to udělej prosím, to bude přesně v duchu Pilsner Urquell smile

Editoval 1337 (17.06.2009 14:58:41)


Kadlikofon

Offline

 

#16 17.06.2009 13:46:28

Dimik
Master Štamgast
Místo: Přelouč
Registrovaný: 09.06.2008
Příspěvky: 518

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

1337 psal:

Dimik psal:

1337 psal:


To máš zajisté pravdu stejně jako třeba každý nemá skill jako ty, aby ten gear  relativně snadno (míněno snadněji než ti, co ten skill zdaleka takový nemají) získal.
Nicméně vůbec nechápu, jak to souvisí s tím, co jsem napsal. Btw netřeba to myslím zde řešit, můžeš mi to vysvětlit třeba ústně, až se zase třéééba náhodně sejdeme někde na TSku. wink
Takže třeba pro někoho je snadnější získat skill, pro jiného goldy, jeví se Ti na tom něco špatně?

Zase jsi "omylem" klikl na interní forum?
Pokud vím měl Ti být přístup sem odebrán, zde se věci týkají jen guildy a jejího chodu.
Poprosím o odebrání práv pro 1337 na přístup do interní sekce guildy PU.

Já zas poprosím o odebrání alkoholu Dimíkovi.
Jakpak by tak asi toto mohla být interní sekce? Jak by sem asi pak někdo mohl psát přihlášku do guildy, co Dimíku?

btw ve svém chytrém postu jsi zapomněl dodat, že přístup mi měl být odebrán a také byl , ale to až na základě mé několikanásobné žádosti o toto.
btw2 někde na foru jsem četl o zajímavý taktice, moc tomu nerozumím, ale mžná bys to mohl přeložit a nějak využít ... bylo to nějak takhle: brain >> keyboard

Pravda, stačí ti zablokovat IP a bude klid.
Ty nerozumíš více věcem, to už není novinka.


http://www.zetbit.com/sig-542106.jpg

Offline

 

#17 17.06.2009 13:48:10

drxyz
Journeyman Štamgast
Registrovaný: 29.12.2007
Příspěvky: 77

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

To Kadlikofon: Tohle je přihláška do gildy né prostor na výlev.
To ostatní: neřešte ho všichni víme jak to je.

To Spilep: jsi raději Holadin nebo Tankadin.


http://sigcdn.siglaunch.com/sigs/wow/7/6/2/1/4/4476214gWLmt.png

Offline

 

#18 17.06.2009 13:48:29

jezkys
Expert Štamgast
Místo: Třebíč
Registrovaný: 03.02.2008
Příspěvky: 274

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

smile Že by tady někdo potřeboval mít kompletní doslovné návody a pravidla i na život? Mám pocit,že pro tebe by byly i pravidla o 1000 stránkách málo. I možná účast stačí k tomu,aby se šla nějaká společná insta.... V pravidlech taky není napsáno,že pokud nemá evidentní okamžitý zájem o raidy(což může být třebas za měsíc jinak) tak se NESMÍ nikam vzít a musí se hned přijmout... Je to každýho věc..... smile smile smile


http://sig.allvatar.com/signatur/328540FuwFZ.png

Offline

 

#19 17.06.2009 13:54:03

Vincerind
Administrator
Místo: Tábor
Registrovaný: 08.10.2007
Příspěvky: 614

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Uživatele 1337 jsem přeřadil do ne-PU skupiny už v době kdy odešel z guildy, do přihlášek vidí všichni, to není interní část fóra...

Offline

 

#20 17.06.2009 13:59:13

1337
Banned
Registrovaný: 16.11.2008
Příspěvky: 140

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Ethan psal:

1337 psal:

To je divny .... koukam, ze nejen ze uz nerazite nazor, ze heroicama se protahovat neda, ale pro zmenu to vypada, ze najednou se da protahovat i Naxxem. Dokonce žádný opakovaný výkřiky ve stylu "Nejdřív si sežeň gear" ... wink

Pokud takový názor někdo razí, je to jeho osobní názor a má na něj právo. Když se nechce v heroicu plácat a chce ho projít rychle nebo třeba dělat achievementy, tak s sebou nevybaveného člověka bez znalosti taktik nevezme. Jsem přesvědčen, že to je to, co se ti stalo, a ačkoliv se ti to nemusí líbit, všichni mají právo říct "tebe nebereme" stejně jako "tebe bereme". Mrzí mě, že jsi kvůli něčemu tak malichernému odešel, ale to je zase tvoje volba.

Nedávno jsme měnili pravidla pro přijímání nových členů, kteří mají zájem raidovat. Poznat, jak člověk ovládá svou classu, jak se chová na raidech a podobně, je teď vyžadováno.

Mně zase mrzí a píši ti to poněkolikáte,že stále nechápeš, že jsem neodešel jen kvůli tomu, bylo to více věcí a hlavně to, jak se k ním vedení guildy a další členové postavili.
Každej může razit názor jakej chce v podstatě a já(narozdíl od představitelů PU) ho ani nikomu nehodlám brát, to máš naprostou pravdu. Ale pokud nějakej názor pronáší opakovaně v rámci guildy její funkcionář či jak to nazvat, má takový názor poněkud jinou váhu než názor řadového člena.

Jistě, každý má právo říct "s tebou nejdu" ... ale měl by to říct narovinu a ne dotyčného místo toho z titulu své autority v guildě shazovat. Přišla mi to stejně hloupý jako třeba výmysl jiného nejmenovaného člena o tom, že má savy, když je jednoznačně mít nemohl, přišlo mi to stejně hloupý jako zaškařice s prstýnkem atd atd atd..... tohle, co ty považuješ za důvod mého odchodu byl jen prostě poslední článek řetězce událostí, na základě kterých jsem se rozhodl. Když jsem se snažil aspoň slušně rozloučit, reakce byly takové jaké byly .... mám na mysli to, co jste uschovali do své intení části fora smile

Ale jak píše Dimík, ban IP to rozhodně vyřeší .... doporučuji Vám tímto Dimíka na místo příštího Guild Mastera ... myslím, že bude důstojným pokračovatelem tradice.


Ethan psal:

Pokud takový názor někdo razí, je to jeho osobní názor a má na něj právo.

To jistě, ale je dost hloupý, když něco hlásá a dělá pravej opak, nemyslíš?

Ethan psal:

Nedávno jsme měnili pravidla pro přijímání nových členů, kteří mají zájem raidovat. Poznat, jak člověk ovládá svou classu, jak se chová na raidech a podobně, je teď vyžadováno.

Není to podstatné, ale myslím, že tenhle uchazeč ten zájem jednoznačně neprojevil.

Pene, prostě jsem se jen chtěl utvrdit v tom, že jsem se v pár lidech neplet .... wink To je vše.

Editoval 1337 (17.06.2009 14:30:33)


Kadlikofon

Offline

 

#21 17.06.2009 14:06:51

1337
Banned
Registrovaný: 16.11.2008
Příspěvky: 140

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

jezkys psal:

smile Že by tady někdo potřeboval mít kompletní doslovné návody a pravidla i na život? Mám pocit,že pro tebe by byly i pravidla o 1000 stránkách málo.

Příště zkus prosím psát věcněji, v tvých postech se mi špatně hledá, jestli jsi chtěl sdělit i nějakou myšlenku nebo jen rýt.

jezkys psal:

smile I možná účast stačí k tomu,aby se šla nějaká společná insta.... V pravidlech taky není napsáno,že pokud nemá evidentní okamžitý zájem o raidy(což může být třebas za měsíc jinak) tak se NESMÍ nikam vzít a musí se hned přijmout... Je to každýho věc..... smile smile smile

Že se jde společná insta je trochu něco jiného než zkouška v instě nebo v raidu .... ale chápu, nejsi povinen si pamatovat, co je psáno před půl stránkou.


Kadlikofon

Offline

 

#22 17.06.2009 14:14:15

1337
Banned
Registrovaný: 16.11.2008
Příspěvky: 140

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

drxyz psal:

To Kadlikofon: Tohle je přihláška do gildy né prostor na výlev.

Milý Zdeno, pokud jsi si nevšiml, koukni znovu a možná si všimneš, kdo tady provozuje výlevy.

drxyz psal:

To ostatní: neřešte ho všichni víme jak to je.

Přesně tak Zdeno. Nebylo třeba nic a nikoho řešit. A ano, vy to víte!


Kadlikofon

Offline

 

#23 17.06.2009 14:18:24

1337
Banned
Registrovaný: 16.11.2008
Příspěvky: 140

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Spilep psal:

Prezdivka ve hre: Spilep
Class: Paladin (Holadin a Tankadin)
Level: 80
Alty: zadne
RL: vek 22, student v Brně

Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG:
WoW je moje prvni MMORPG a hraju asi pul roku

Předešlé wow gildy:
Jeste jsem v zadne gilde nebyl, na Vek'nilashi jsem levlil s Aesturou, ale PvP server nebyl moc pro me

Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte.
Do PU chci pro lepsi zazitek z hrani  a poznavani novych lidi. Mozna i zkusit raidy.

Tobě se omlouvám, promiň, netušil jsem, ze tyto lidi až tak moc popudím pouhým připomenutím toho, co někteří z nich hlásali nedávno.


Kadlikofon

Offline

 

#24 17.06.2009 14:19:15

Ethan
Master Štamgast
Registrovaný: 23.04.2008
Příspěvky: 541

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Jako čerstvý ZGM mohu říci toto:

1) Odebrat Kadlikovi práva přístupu do interní části je v pořádku, tam by ten přístup měl být udělen jen členům guildy, případně některým "přátelům guildy". Viz třeba přeoperovaný Gathor a podobně.
2) Zamezovat přístup do veřejné části je poslední řešení. Musím říct, že jsem nebyl u konfliktu, který způsobil ublížené chování Kadlikofona, takže se nemohu stavět na jednu či druhou stranu. Jako provozovatel a tvůrce různých webů ale mohu říct, že milovníci dramat se najdou všude. Nemá cenu je banovat, ale vymezit jim určený prostor. Nerad bych budil pocit, že chceme Kadlikofona umlčet, ale vstupem do přihlášky někoho jiného s jasným úmyslem opět se ublíženě ozvat je trochu nízké.
3) Toto je přihláška, prosím veškerou diskuzi, která není k tomuto tématu relevantní, promazat. Aby nedocházelo k podobným věcem v budoucnosti, navrhuji založit v Jen tak pokec diskuzi, která bude veřejná, nemazaná a bude se věnovat tomu, co má případně Kadlikofon na srdci. Tam (pokud to jde) přesunout již stávající příspěvky odsud, aby Kadlikofon neměl pocit křivdy. Je to sice projev přehnané politické korektnosti, na kterou jsem alergický, ale je to podle mne řešení.

Já jako já se vyjádřím po přesunu do samostatného fóra, v téhle přihlášce už toho bylo dost.

Offline

 

#25 17.06.2009 14:41:23

1337
Banned
Registrovaný: 16.11.2008
Příspěvky: 140

Re: Přihláška Spilep [Paladin-80]

Ethan psal:

Jako čerstvý ZGM mohu říci toto:

1) Odebrat Kadlikovi práva přístupu do interní části je v pořádku, tam by ten přístup měl být udělen jen členům guildy, případně některým "přátelům guildy". Viz třeba přeoperovaný Gathor a podobně.
2) Zamezovat přístup do veřejné části je poslední řešení. Musím říct, že jsem nebyl u konfliktu, který způsobil ublížené chování Kadlikofona, takže se nemohu stavět na jednu či druhou stranu. Jako provozovatel a tvůrce různých webů ale mohu říct, že milovníci dramat se najdou všude. Nemá cenu je banovat, ale vymezit jim určený prostor. Nerad bych budil pocit, že chceme Kadlikofona umlčet, ale vstupem do přihlášky někoho jiného s jasným úmyslem opět se ublíženě ozvat je trochu nízké.
3) Toto je přihláška, prosím veškerou diskuzi, která není k tomuto tématu relevantní, promazat. Aby nedocházelo k podobným věcem v budoucnosti, navrhuji založit v Jen tak pokec diskuzi, která bude veřejná, nemazaná a bude se věnovat tomu, co má případně Kadlikofon na srdci. Tam (pokud to jde) přesunout již stávající příspěvky odsud, aby Kadlikofon neměl pocit křivdy. Je to sice projev přehnané politické korektnosti, na kterou jsem alergický, ale je to podle mne řešení.

Já jako já se vyjádřím po přesunu do samostatného fóra, v téhle přihlášce už toho bylo dost.

Pene, klidně to tady promazejte nebo přesuňte, jak jsem doeditoval již výše, chtěl jsem si jen potvrdit svůj úsudek na pár jedinců a to se mi povedlo. Klidně smazejte všechny mé příspěvky za celou dobu(v možnostech aplikace by to tuším mělo být) nebo klidně smažte 1337 jako uživatele komplet, nyní je mi to již opravdu srdečně jedno:). 

Kadlikofon jinak nemá na srdci nic, ale myslím, že má právo napsat svůj názor... nebo ne? Nebo se ti zdá, že se zde lituji, požaduji omluvy či cokoliv jiného?


Kadlikofon

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB