TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 30.04.2017 23:17:03

krutilka
Frťan
Registrovaný: 28.04.2017
Příspěvky: 18

Přihláška - Krutilka

Přezdívka ve hře:  Krutilka (jméno, které používám od počátku), ale k Vám chci s Krutis;
Class: priest human - healer (main), shadow (off);
Level: 110;
Alty: mám jich pár - Libalock, Krutmage, Pandicka  (ostaní nestojí za řeč);
RL: 55, Varnsdorf (severní Čechy), ekonom atm učitel na VOŠ;
Kráčská minlulost: hraju wowko nepřetržitě vlastně od první bety  (obdržela jsem o blizzardů sošku za nepřetržité hraní), po celou dobu jsem byla healer priest holy pouze na 2 - 3 roky jsem změnila maina na locka. Na vanile jsem byla na Agrramaru v dobré guildě, kde jsem raidovala ve 40  raidech (byli jsme druzí na serveru v BWL), asi po 8 letech jsem migrovala na Thunderhorn do české komunity;
Předchozí guildy: na agrramaru - the bunny clan,  asi rok nebo dva jsem byla ve Waywardu, ale kluci přešli na hordu na DT proto jsem odešla do Endless agony;
Proč chcete do PU?  - chci normální přátelské raidování, bez stresů, řvaní, nadávek a ironických poznámek, preferuji pohodovou atmosféru, kterou jsem pocítila za těch pár raidů s Vámi. Nejsem už nejmladší a rychlost a reakce nejsou takové jako u mladších ročníků.
PS: zatím bych si k Vám chtěla dát alta Pandicku (monk healer lvl 77) a až vyřeším (co nejdříve) postavení v EA tak i priesta.

Offline

 

#2 01.05.2017 00:20:57

Sylmeria
Administrator
Registrovaný: 03.05.2009
Příspěvky: 438

Re: Přihláška - Krutilka

za mě ano wink


Sylmeria - 100lvl paladin    Soden - 100lvl druid             Natalia - 100lvl rogue
Rinji - 100lvl monk             Buráková - 100lvl warrior     Kamilia - shaman
Karolína - 100lvl mage       Hippolyta - 100lvl hunter       Buriel - 100lvl priest
Kristýna - 100lvl warlock    Astorie - 100 lvl DK

Offline

 

#3 01.05.2017 01:32:47

Spilep
-- Oficir --
Registrovaný: 16.06.2009
Příspěvky: 429

Re: Přihláška - Krutilka

no cajk:)

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB