TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 15.02.2017 15:27:15

Dinzbos
Abstinent
Registrovaný: 15.02.2017
Příspěvky: 4

Přihláška - Buldozher

Autor: Dinzbos
Prezdivka ve hre: Buldozher
Class: Druid
Level: 102
Alty: prozatím žadné, ale brzy budou
RL: Vek 28 Bydliste CR


Zdravím Vás pařani,

Na nějaký ten čas se mi podařilo zbavit této závislosti, nicméně se můj vztah konečně nachýlil ke konci a nyní je opět čas ovládnout a dobýt  AZEROTH. Nechci se nikterak chvástat, ale abych pravdu řekl, v mapě wowka se vyznám lépe než v mapě Prahy . Před příchodem legie jsem hrál na DrakThulu, ale nenašel jsem tam skutečné zázemí a tak jsem se soustředil spíše na PVP než hledáni guildy a snažit se někam začlenit.
Na Guildy ve kterých jsem byl členem si teď již nevzpomenu. Na co si vzpomenu je to, že její přihláška byla mnohem více zdržující a komplikovaná než ta Vaše, takže bod pro Vás .

Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte :

WoW hraji kvůli zábavě. Můj kamarád (Aleš nebo-li Trelu) mi  Vaši guildu doporučil, právě kvůli dobrému zázemí a vyspělejšímu kolektivu. Časově Vám nemohu prozatím nic slibovat, páč jsem pracující nevolník. Nicméně, pokud mě Legie jako datadisk nezklame, budu určitě jeden z těch aktivnějších. Nabízím přírůstek v podobě resto/feral/balance druida, prozatím jsem feral, nebráním se však možnosti si udělat off spec podle Vašich guildovních potřeb. Budu velmi rád, když mne přijmete do Vašeho kolektivu. Očekávám, pochopení, přátelský přístup, občas odpověď na stupidní dotaz. Vstřícný kolektiv a nějaký ten progress.


S pozdravem Bulda

Offline

 

#2 15.02.2017 15:53:08

Jimy
-- Oficir --
Registrovaný: 26.07.2013
Příspěvky: 35

Re: Přihláška - Buldozher

Za mě ok smile


Jimysuck

Offline

 

#3 15.02.2017 18:09:49

warrior
-- Oficir --
Registrovaný: 04.01.2008
Příspěvky: 186

Re: Přihláška - Buldozher

Nemam problem, pripadne reklamacie bude riesit Trelu big_smile


Elfkam

Offline

 

#4 15.02.2017 18:12:36

Sylmeria
Administrator
Registrovaný: 03.05.2009
Příspěvky: 438

Re: Přihláška - Buldozher

za mě taky ano napiš si někomu z oficírů o inv. Jinak pokud se ti bude chtít raidovat o to líp wink


Sylmeria - 100lvl paladin    Soden - 100lvl druid             Natalia - 100lvl rogue
Rinji - 100lvl monk             Buráková - 100lvl warrior     Kamilia - shaman
Karolína - 100lvl mage       Hippolyta - 100lvl hunter       Buriel - 100lvl priest
Kristýna - 100lvl warlock    Astorie - 100 lvl DK

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB