TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 01.12.2016 10:41:20

Samaelus
Abstinent
Registrovaný: 01.12.2016
Příspěvky: 1

Přihláška - Sammaelus

Prezdivka ve hre: Sammaelus - wildhammer
Class: Druid - guardian
Level: 110 (ilvl 855)
Alty: zadne
RL: Jsem Petr, pro kamarády Popík, nebo Sam, a je mi 25let smile bydlím se skoro manželkou v Mostě, takže se od toho odvíjí i moje hráčská aktivita, která není vždy jistá, když si usmyslím smile Nicméně, pokud se přihlásím na raid, tak dovalím 100%. Navíc dělám směny (ranní, noční, volno, volno), a tedy i kdybych chtěl, tak se nemohu zúčastnit pokaždé.

Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG:
Wow hraji už skoro 9let, na ofiku oficiálně jen od Legionu. Prošel jsem si Mystiq.org progress TBC, následně na twinstaru na WOTLKu v guildě Bloodfury rippers (jedna z top guild u hordy) jsme jako 2. pokořili lich kinga na heroic smile Při příchodu catáče a dvou milionů bugů a tedy nulové hratelnosti jsem přestal, a teď zase začal smile

Předešlé wow gildy:
Prošel jsem si hodně top guild na freečkách, které mají svoje kořeny i na ofiku - viz. zmíněná výše Bloodfury rippers, nebo třeba hodně známá guilda na free serverech - Genesis. Na legionu jsem byl v The blacklist, ze které jsem odešel dobrovolně, když mi RL, a zároveň GM v jedné osobě řekl, že tanků mají dost a já se na raidy nedostanu. A byl jsem ve Firebears, když zrovna po mém příchodu se udělala velká čístka a skoro celá raid grupy 2 odešla, a vzala sebou i pár členů z jedničky, zrovna samí fajn lidi, kteří věděli k čemu mají klávesnici smile

Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte.
Od PU očekávám, že mají stejně rádi jako já Plzeňský pivo. Už jsem prošel 2 guildy na legionu, a dost lidem vadilo dokonce i pozdravit. Hledám výpomoc co se týče mytiq+ dungů, progress v raidech, a né zbytečnou "wajpovačku", hledám super kolektiv, který si dokáže udělat srandu ze všeho, a který na svoje členy nedá dopustit.


P.S. chci k vám tak moc, že jsem si musel založit 2 jiné maily... na gmail, a centrum vám to nezasílá hesla, takže jsem musel ještě vedle centrumu udělat i seznam big_smile

Offline

 

#2 01.12.2016 15:24:21

Spilep
-- Oficir --
Registrovaný: 16.06.2009
Příspěvky: 429

Re: Přihláška - Sammaelus

Za mě cajk.

Co se týče raidů, tak v pondělí a ve čtvrtek od 19:45 do 23:00. Progres nehrotíme.

Offline

 

#3 01.12.2016 17:13:01

Sylmeria
Administrator
Registrovaný: 03.05.2009
Příspěvky: 438

Re: Přihláška - Sammaelus

za mě taky ano jen dopředu upozorňuju že tanky na raid máme zatím stabilní takže na raid jen v DPS :-) na myth a myth+ dungy bude tank ale určitě vítaný :-)
napiš si nějakému oficírovi o inv


Sylmeria - 100lvl paladin    Soden - 100lvl druid             Natalia - 100lvl rogue
Rinji - 100lvl monk             Buráková - 100lvl warrior     Kamilia - shaman
Karolína - 100lvl mage       Hippolyta - 100lvl hunter       Buriel - 100lvl priest
Kristýna - 100lvl warlock    Astorie - 100 lvl DK

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB