TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 12.03.2015 10:45:35

Warrax
Abstinent
Registrovaný: 12.03.2015
Příspěvky: 2

Přihláška - Warrax

Warrax
Warrior
Level 97 (než si to přečtete 100 big_smile )
Alty - Mage 81
RL - 21 let, bydlím v Edinburgh (Scotland), "hard-worker"

Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG:
WoW jsem hrál v letech 2005 - cca 2011 ani přesně nevím, byl jsem rozčílenej z Cataclysmu, tak jsem prodal Acc, protože to šlo do kytek... s novým datadiskem chci ale zase začít pořádně hrát a radiovat, bohužel s úplně novou postavou..

Předešlé guildy : Demoliční četa - Dentarg

Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte. :
Jste značka světového měřítka a na váš nápoj nedám dopustit! big_smile Líbí se mi hlavně váš název a nevím jestli vůbec na Wildhammeru existuje lepší CZ guilda smile
Očekávám jedině to že budu za nedlouho jeden z main Tanků smile (hehe) Rád raiduju, a tím že pracuju mi i vyhovuje raidovat 2x týdně, jako jsem se dočetl že to máte nastavený. Do budoucna určitě vylevlím i alty a nedělá mi problém na raid vzít zrovna to co je potřeba smile

Díkec, zdarec wink

Editoval Warrax (12.03.2015 11:06:03)

Offline

 

#2 12.03.2015 23:42:20

Sylmeria
Administrator
Registrovaný: 03.05.2009
Příspěvky: 438

Re: Přihláška - Warrax

Ahoj - jen pro pořádek aby si pak nebyl zklamaný - PU není progress gilda chodíme sice vždy aktuální raidy ale nejsme gilda zaměřená na progress (za každou cenu). Chodíme raidy 3x týdně v pondělí a ve čtvrtek chodí stálá raidovací skupina progress nových bosů a v neděli chodíme druhý raid zejména pro ty co nemají gear na BRF nebo nechtějí chodit progress - v současnosti HM normal. Na heroic bereme až podle toho jak se člověk osvědčí na normal raidech. Ač rádi přibereme každého dalšího člena tak promysli jestli ti tohle stačí protože pokud ne nebude PU pro tebe to pravé. Pokud to u nás chceš zkusit napiš si nějakému oficírovi o inv rádi uvídáme dalšího člověka :-)
edit: kdybys chtěl nějaké další informace klidně mi napiš ingame - moje postavy viz podpis :-)


Sylmeria - 100lvl paladin    Soden - 100lvl druid             Natalia - 100lvl rogue
Rinji - 100lvl monk             Buráková - 100lvl warrior     Kamilia - shaman
Karolína - 100lvl mage       Hippolyta - 100lvl hunter       Buriel - 100lvl priest
Kristýna - 100lvl warlock    Astorie - 100 lvl DK

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB