TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 16.01.2015 00:02:58

Shily
Abstinent
Registrovaný: 15.01.2015
Příspěvky: 1

Přihláška - Shily

Nick - Shilie
Class: Enhancement shamik
Level: 100
Alty: na DT pár stovek : lock - Shily, DK - Shilenecek, Pala - Delain
RL: Věk 25 , bydliště : Litvínov, práce - elektrikář


Moje hráčská minulost a expy s MMORPG:
ač je to k nevíře patřím k těm trollum co drtí offi wow od vanilly až doposud  big_smile výjimka bylo MoP (to pro mě bohužel znamenalo jen slabší  chvilku blizzardu xDD, takže tam jsem si zahrál akorát ke konci SoO jinak nic)
v průběhu jsem zkoušel ještě Lineage II, SWTOR, Terra atd, ale to byli chvilkové experimenty u kterých jsem nikdy moc dlouho nevydržel smile)

Předešlé wow guildy:
za těch strašidelnejch spousty let ve wow jsem prošel na Drak thule asi všema top guildama jako byli Conte, Doom inc, Ira Dei, jsou to dnešní Black Division, Embody atd a najde se tam ještě pár veteránů se kterýma jsem ve vanille, kus TBC a wotlk hrával takže pokud byste chtěli reference mohou být

Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte.
do PU chci ze 3 prostých důvodů -  jedním je dlouholetý známí Kary ( Ripperius ) se kterým bych si rád po několika letech zase zahrál, známe se od TBC a zase mu vyžrat pár itemů by bylo fajn big_smile a druhý důvod je že máte slušný progress s vyhovujícím raid timem 2x do týdne, hc progressu ve wow 4 dny a více mám ve wow už vybráno a nikdy se k tomu už nechci vracet
no a za třetí - za všechny ty roky jsem nikdy neměl max lvl alíka tongue takže trošku změny může zpříjemnit 
očekávám akorát pohodový kolektiv a jestli jste na podobné vlně jako Kary tak bychom si mohli rozumět

Offline

 

#2 16.01.2015 16:39:04

Largon
Administrator
Registrovaný: 22.04.2009
Příspěvky: 410

Re: Přihláška - Shily

Ahoj, napiš si některému z oficírů o inv.


Aestura / Auruja

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB