TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 13.09.2012 18:14:42

Adéla
Abstinent
Registrovaný: 13.09.2012
Příspěvky: 1

Players wanted

PLAYERS WANTED!

Ahoj.

Jsme skupina mladých výzkumníků z brněnské Masarykovy univerzity nadšených do nových technologií a hledáme zkušené hráče a hráčky MMORPG ochotné podělit se o svoje zkušenosti. Následující tři roky se budeme v rozsáhlém průzkumu zabývat online hrami, jejich hráči i avatáry.

Pokud máte čas a chuť pomoci nám popsat fenomén MMORPG a české komunity, která jej obklopuje, rádi vás v následujících dnech vyzpovídáme v krátkém rozhovoru pomocí Skype chatu (ale můžeme se domluvit i jinak). Ozvěte se, i pokud už třeba nehrajete, ale dřív jste hrávali, nebo pokud znáte hráče či hráčku, kteří by byli ochotní si s námi popovídat. Informace, které nám poskytnete, budeme považovat za důvěrné a zachováme vaši anonymitu.

Pro první část studie nabíráme respondenty už jenom během září. Budeme moc rádi, pokud se nám ozvete na mail skarupov@fss.muni.cz, abychom se mohli domluvit na detailech.

Děkujeme a těšíme se,
Káča, Lukáš, Adéla, Petra a David.

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB