TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 23.04.2010 21:05:36

Skasgard
Frťan
Registrovaný: 23.04.2010
Příspěvky: 18

Přihláška - Skasgard

Zdravim všechny hrace Pilsner Urquell :)Zde zasilm svoji prihlasku do guildy:

Prezdivka ve hre: Skasgard
Class: Death Knight
Level: 55
Alty: zadne
RL:Jmeno Jarek ,Vek 20 ,Bydliste Klobouky u Brna ,pracujici jako vytahar

Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG:
Hral jsem 2 roky WoW na free ale to me prestalo bavit tak jsem si zakoupil origo.Jine zkusenosti s MMORPG mam Tabula Rasa (1 rok ve vedeni ceske komunity),Warhammer Online (chvilu - nuda),Age of Conan (3mesice - nuda big_smile),Anarchy Online (2roky),Lotro (1rok ale prestalo uz bavit) a naposledy se starou komunitou z tabuli jsme vedli ceskou guildu ve Fallen Earthu ale po mesici a nuloveho end game contentu preslo bavit
Předešlé wow gildy:
Na officu jeste ne ale tesim se ze konecne poznam nejakou smile

Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte.
Ocekavat ze najdu bezva lidi s kteryma se bude dat pokecat a zajit nejakej ten raidik s partou bezva lidi.Pu jsem volil hlavne proto jste dobre vypadajici ceska komunita na normal serveru smile

Jen tak na zaver co se tyce anglictiny tak umim pomerne dobre i hovorove a vyuzivani nejakeho komunikacniho programu jako je treba Ventrilo nebo Team Speak neni vubec problem ba naopak uvitam ikdyz nejsou zrovna 2x nejukecanejsi typ smile za zvazeni me prihlasky predem Dekuji smile S pozdravem Skasgard smile


"For us there is no peace, no rest, no love, only war."

Offline

 

#2 23.04.2010 21:55:36

midji
Administrator
Registrovaný: 26.12.2006
Příspěvky: 1187

Re: Přihláška - Skasgard

prihlaska vypada dobre
jeste je na to cas, az budes lvl 80 chces raidovat?
PU pouziva TS ... a nekteri jsou dost ukezany i za jiny lidi big_smile

klidne pis o invite u me nebo oficiru


For the Dwarves!! For The PU!!

Offline

 

#3 23.04.2010 22:40:56

Skasgard
Frťan
Registrovaný: 23.04.2010
Příspěvky: 18

Re: Přihláška - Skasgard

Raidovat bych chtel urcite nejake zkusenosti mam z jinych zminovanych her takze nebude problem se prispusobit smile Ve hre urcite napisu ikdyz nevim jestly to jde kdyz jeste nemam hotovej ten DK trenink ale hned to zkusim smile


"For us there is no peace, no rest, no love, only war."

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB