TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 15.03.2010 17:00:19

davefe
Abstinent
Registrovaný: 15.03.2010
Příspěvky: 2

Přihláška do Guildy Pilsner Urquell

Prezdivka ve hre: Davefe
Class: Warrior
Level: 20
Alty: zadne
RL: Vek 17 Kralupy nad Vltavou , student, David

Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG:
Hral jsem Lineage2 c4-Hell Bound(4 roky), Archlord(6 mesicu) , Wow(hraju neco malo pres rok a pul) na Free servru spojka.org, presel jsem na ofi protoze jsem otom slysel jen to nej a protoze me o tom rekl hodne kamarad Grusalag a tak jsme dlouho nevahal.

Na co se tesim: na spoustu spolecnych akci, bossu, dungu. Hlavne dobrou komunitu, spolupraci, a zabavu ze hry.

Offline

 

#2 15.03.2010 17:47:02

midji
Administrator
Registrovaný: 26.12.2006
Příspěvky: 1187

Re: Přihláška do Guildy Pilsner Urquell

davefe psal:

Prezdivka ve hre: Davefe
Class: Warrior
Level: 20
Alty: zadne
RL: Vek 17 Kralupy nad Vltavou , student, David

Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG:
Hral jsem Lineage2 c4-Hell Bound(4 roky), Archlord(6 mesicu) , Wow(hraju neco malo pres rok a pul) na Free servru spojka.org, presel jsem na ofi protoze jsem otom slysel jen to nej a protoze me o tom rekl hodne kamarad Grusalag a tak jsme dlouho nevahal.

Na co se tesim: na spoustu spolecnych akci, bossu, dungu. Hlavne dobrou komunitu, spolupraci, a zabavu ze hry.

na dungy se muzes tesit na lvl 80, ale moc nepocitej s tim ze te lidi budou protahovat instama, komunita v Pu je skvela , pis si o inv


For the Dwarves!! For The PU!!

Offline

 

#3 15.03.2010 18:22:49

davefe
Abstinent
Registrovaný: 15.03.2010
Příspěvky: 2

Re: Přihláška do Guildy Pilsner Urquell

Dekuju to mam radost smile Zitra uz budu oficialne hrat ted jsem zatim jeste na trialu zitra mi prijdou klice a karta takze zitra si napisu o INV jeste jednou dekuju a zatim smile

Offline

 

#4 15.03.2010 21:30:47

Spilep
-- Oficir --
Registrovaný: 16.06.2009
Příspěvky: 429

Re: Přihláška do Guildy Pilsner Urquell

Tak vitej v gilde a makni at uz jsi 80.smile

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB