TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 19.01.2010 20:59:23

Defly
Abstinent
Registrovaný: 19.01.2010
Příspěvky: 1

Přihláška Defly

Prezdivka ve hre: Defly

Class: Warrior

Level: 68

Alty: nemam

RL: je mi 20 let, bydlím a makam v Opavě

Moje hracska minulost a zkusenosti s MMORPG: nic moc,začal jsem na KAL-Online což je pěkná kravina big_smile pak jsem se dostal k free wow no a pak nasledoval už jen ofic smile

Předešlé wow gildy: na serveru darksorrow jsem válčil za hordu v české guildě Immortal Fury s warem a magem. s magem jsem se pak přestěhoval na server Dragonmaw. název guildy si už nepamatuji, nehral jsem tam dlouho... na docela dlouho dobu jsem přestal hrát,ale nedávno jsem dostal zase chuť tongue

můj největší problém zatím byl,že nehraji v kuse,vždy pár měsíců hraju,pak si dám na na nějaký ten měsíc pauzu a pak zase pár měsíců valim, bylo to hlavně kvůli penězům, protože jsem byl na škole. teď už by se to ale stát nemělo, ale kdyby tak od PU učekávám hlavne toleranci k tomuhle problemu(ktery jak říkam by už "neměl nastat"). na raidovani moc nejsem, ale menší dungy si rád odtankuju s krajanama smile a taky očekávám dobrou partu wink

Offline

 

#2 19.01.2010 21:16:43

midji
Administrator
Registrovaný: 26.12.2006
Příspěvky: 1187

Re: Přihláška Defly

to co ocekavas od nasi guildy ti asi muzeme splnit, za me ano

klidne pis oficirum o invite


For the Dwarves!! For The PU!!

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB