TOPlist

Forum WoW gildy Pilsner Urquell

Povídání pro členy i nečleny *** Informace pro nováčky *** kdo z členů guildy nemá přístup do interní části fóra, napište Vincerindovi E-mail

Nejsi přihlášen

#1 29.05.2009 02:50:33

ratnil
Kalič
Registrovaný: 29.05.2009
Příspěvky: 34

přihláška Ratnil - holy priest [75]

ingame name: Ratnil
class: priest
alti: Argent dawn - HORDE -> Ratnilien[80], Gvendolintar[68]
        Argent dawn - ALIANCE -> Jozefina[57]
        DrakThul - HORDE -> Gvendolintar[70], Ugo[70]
RL:   28let, Praha, zaměstnanec ve státní správě
hracska minulost: Začal jsme na  realmu Shadowmoon, po vyjití WoW jsem byl členem guildy Plan B, jejíž členové se 4, nebo 5 měsíců poté spojili s guildou M Y T H a začali společně progress raidových instancí MC, Onyxii, následovalo BWL, pak proběhl hromadný přesun celé guildy na nově otevřený realm DrakThul. Progress ZullGurubu, následně AQ40, a před vyjitím TheBC jsme stihli ještě jednoho nebo dva bose v tehdejším Naxxramasu (spiderving). Po celou tu dobu jsem hrál jen jako rogue Gvendolintar, a měl jen jednoho altíka druida Ugo.
   Měsíc a půl před datadiskem BC jsem vyleveloval warlocka Josefinu, a protože v té době propuklo PvP šílenství kvůli změně celého systému odměn za PvP, tak jsem se věnoval jen PVP. Následné BC jsem odehrál s josefinou. Nejprve v MYTH, který jsem po čase opustil jednak proto, že se zmenšovali guildy (již nebyo potřeba tolik lidí na high-end instance), ale také proto, že jsem hrál extrémně často a chtěl jsem chodit více raidů, instancí a vůbec být v kolektivu stejně extrémně hrajících jako jsme byl  já sám. Takže mé kroky směřovali do nějaké guildy kde byli raidy 5-6x týdně. V Narayah následoval progress Magtheridona, SSC a TheEye, Grulovi jsme nevěnovali příliš velkou pozornost, byl stejne jako kazak spiše takovým doplňkovým raidem, když zbyl čas po hlavním raidu a když byla nálada... V těch dobách jsme se předháněli s BlackDivision o prvenství v kilech bosů na realmu ... (BD byli lepci;)
Následoval progress prvních bosů v Mount of Hyjal a zároveň několika v Black Templu.
   Bohužel nakonec pro nestabilitu se guilda rozpadla v průběhu dobývání BT kde jsem na lvlu 70 viděl pád pouze prvních 5ti bosů a v MH jen prvních tří. Po rozpadu guildy jsem nějaký čas nehrál (cca měsíc), následně jsem začal hrát zase trochu aktivně s feral-druidem, kterého se mi v průběhu času podařilo dostal na 70 lvl. Přidal jsme se do nějaké guidy a spolutankoval několik bosů v SSC (všechny kromě Vashj a Leoterase). Znovu nestabilita a odchod zkušených hráčů způsobyl v podstatě rozpad guildy. Tato situace mne přivedla na nápad zkusit alíka, založit jsem tedy tuto postavu (Ratnil) na serveru Bloodhoof, kde jsme se přidal do začínající CZ/SK guildy. tehdy má aktivita ve hře byla silně podprůměrná oproti časům v Narayah a počátkům BC skoro mizivá.
  Následoval další datadisk WoTLK kde jsem zprvu hrál za Ratnila, jenže WoW mne zdaleka nebavil tak jako dřív a neměl jsem již chuť trávit tolik času u PC. Přestal jsem tedy až do konce listopadu loňského roku hrát úplně.  V RL se mi událo za tu chvíli několik změn a já potkal nové lidi kteří mne přizvali hrát s nimi na ArgentDawn. Začal jsem tedy hrát paladina, abych ochutnal zase něco nového (protoze ho hraji jen s jednou konkrétní osobou, ktera jiz nějakou dobu nemá moc čas ani stroj na hraní) tak jej moc nehraji. Přesunul jsme z DrakThulu jwarlocka Josefinu na ArgentDawn a začal hrát s ní spolu s ostatními přáteli z nyxu. Protoze na AD není žádná větší komunita čechů a já ani nemám moc chuť hrát s cizími tak se tam neženu za progresem, spíše si sem tam zajdu nějaké to HC nebo Pvp, nejraději zde morduji nepřátele z "té druhé frakce";) V Cult of hidden light se mi poštěstilo seznámit se s několika hráči, kteří mají na ArgentDawnu altíky a hlavní postavy zde na wildhammeru. Tehdy jsem si řekl když oni mají altíky u nás tak proč nezkusit mít altíka u nich :) Dnes jsme tedy přesunul Ratnila sem na tento realm a podal si k vám přihlášku.

Předešlé wow gildy: DrakThul -> Plan B, M Y T H, NARAYAH, (chvilicku)IraDei
                                 ArgentDawn -> Cult of the Hidden Light
Krátký text proč chcete do PU a co od toho očekáváte.
   Popravdě nejsem již dávno nolifer. Chci se bavit a chci si občas zahrát s lidma, které chci zaroveň poznat. Neženu se za epaxema ani za tím být co nejdál a v cp  nejkratší čase. Upřímně řečeno dnes již nehraji na to co je můj main a co alt, přijdu z práce nebo se proste probudím o víkendu na chajdě, nebo nemam zrovna co na dělat v práci ale mam chuť si zase trošku zahrát tudle gámu.  Chci si proste obcas svami zahrat, nabízím spestření zábavy pro vás v mojí podobě, tak své schopnosti až dosáhnu na 80lvl a vi budete třeba zrovna do nějaké instance ptřebovat heal. Nebudeme si nic nalhávat a high-end raidy z této debaty vynecháme, spíše tak nějakou tu instanci nebo hccko, případně pvp ^^. Z počátku (dlouhého počátku) budu spíš dalším řádkem v listině guild members, nežli nějakým přínosem, na druhou stranu věřím že se časem vypracuji a budu mít co nabídnout. Žádám vás o azil pro jednoho malého trpajzlíka co krom několika hráčů z vašich řad tady nikoho nezná.

Offline

 

#2 29.05.2009 07:20:30

aja
Artisan Štamgast
Registrovaný: 24.03.2008
Příspěvky: 498

Re: přihláška Ratnil - holy priest [75]

Moc pekny pocteni poranu. V MYTH jsme se vidivali ale to uz je fakt dááávno smile


http://www.zetbit.com/sig-2014102.jpg
Armory: Mioko + Mioczech + Aja

KOMUNIKACE pro me je to TS loguju tam vetsinou driv nez do hry. G chat nebo i whisper vnimam jen obcas. Pro textovej pokec existuje trebas www .xchat.cz tongue

Offline

 

#3 29.05.2009 08:15:50

Vangorf
-- Beer God --
Místo: Praha
Registrovaný: 20.12.2005
Příspěvky: 1835

Re: přihláška Ratnil - holy priest [75]

Trpasliku neni nikdy dost!
Ozvi se ingame me nebo nekomu z officiru.


Törpe Vadász

Offline

 

#4 29.05.2009 08:21:29

Kustka
Expert Štamgast
Registrovaný: 10.01.2008
Příspěvky: 235

Re: přihláška Ratnil - holy priest [75]

Jojo taky si te pamatuju s MYTHu smile Pri levelovani u prvniho datadisku jsme spolu chodivali instance.


Kustka - hunter
Permonka - DK

Offline

 

#5 29.05.2009 10:24:02

ratnil
Kalič
Registrovaný: 29.05.2009
Příspěvky: 34

Re: přihláška Ratnil - holy priest [75]

heh sakrble sakrble! A kdo mnel z vas jakej nick tehda kdyz jsme spolecne chodivali instance?
jaaaj glukobrk, ahooooj!!!

Editoval ratnil (29.05.2009 10:25:12)

Offline

 

#6 29.05.2009 10:33:07

Ethan
Master Štamgast
Registrovaný: 23.04.2008
Příspěvky: 541

Re: přihláška Ratnil - holy priest [75]

Já ho znám naživo, mimo jiné taky z guildy Cult of the Hidden Light (stejně tak ho zná Pamidorčik). Takže jsem rozhodně pro smile

Offline

 

#7 29.05.2009 10:46:32

rajce
Kalič
Registrovaný: 25.04.2008
Příspěvky: 56

Re: přihláška Ratnil - holy priest [75]

Potvrzuji, znam ho (viz Ethan) , je to v pohode clovicek ktery vi co dela. jsem pro prijeti.


http://www.siglaunch.com/sigs/wow/5/8/5/8/9/1158589aqQOL.png
http://www.siglaunch.com/sigs/wow/2/8/5/8/4/2828584afbEE.png
http://sigs.guildlaunch.net/wsig.php/8892717obwpJ.png

Offline

 

#8 29.05.2009 11:06:51

Jackob
Master Štamgast
Místo: Písek
Registrovaný: 22.06.2008
Příspěvky: 512

Re: přihláška Ratnil - holy priest [75]

Nejsem oficir, ale jsem pro smile

Edit pro Ratnila: Mioko=Aja (nejhezčí kravka na serveru) smile

Editoval Jackob (29.05.2009 11:10:24)


- Setix -Iôl - Dëxtër - Proxymo - Yôla - Muai - Quci - Lilú - Môredots - Elisabéth - Fruchta

Offline

 

#9 29.05.2009 11:08:35

Kustka
Expert Štamgast
Registrovaný: 10.01.2008
Příspěvky: 235

Re: přihláška Ratnil - holy priest [75]

Koukam, jak je ten svet WoW malej smile


Kustka - hunter
Permonka - DK

Offline

 

#10 29.05.2009 11:29:25

ratnil
Kalič
Registrovaný: 29.05.2009
Příspěvky: 34

Re: přihláška Ratnil - holy priest [75]

no to teda vazne j emalickatej smile
dik moc vsem za podporu a tesim se na spolecnou zabavu big_smile

Offline

 

#11 29.05.2009 12:43:53

aja
Artisan Štamgast
Registrovaný: 24.03.2008
Příspěvky: 498

Re: přihláška Ratnil - holy priest [75]

Aja
taurenka resto shamanka, nejhezcikravka jak rika setix smile
dnes uz stagnuje na 70lvl v nejakym modrym equip.


http://www.zetbit.com/sig-2014102.jpg
Armory: Mioko + Mioczech + Aja

KOMUNIKACE pro me je to TS loguju tam vetsinou driv nez do hry. G chat nebo i whisper vnimam jen obcas. Pro textovej pokec existuje trebas www .xchat.cz tongue

Offline

 

#12 29.05.2009 13:08:08

ratnil
Kalič
Registrovaný: 29.05.2009
Příspěvky: 34

Re: přihláška Ratnil - holy priest [75]

jen si nemysli gvendolintar na tom neni o mnoho lip...
jen bych upozornil ze jednouz z nejkrasnejsich kravicek na serveru byl od sveho zrodu v kravine plady bejcek jmenem Ugo .)

Offline

 

#13 03.06.2009 12:19:50

Xipho
Master Štamgast
Místo: Praha
Registrovaný: 02.11.2007
Příspěvky: 522

Re: přihláška Ratnil - holy priest [75]

Do guildy přijat 29.5. 2009

Offline

 

#14 05.06.2009 01:50:08

Afra
Expert Štamgast
Registrovaný: 17.04.2007
Příspěvky: 220

Re: přihláška Ratnil - holy priest [75]

teda ratnile tak tebe bych tady necekal :-) A po pravde jsem ani necekal ze o tobe jeste nekdy uslysim :-)  Skoda ze si odesel z BH hodil by ses:)

jinak koukam ze nepotrebujes zaruky vsichni te chteji :-) A ja ho muzu taky jen doporucit.

Jinak GL v PU jsem taky nejaky ten cas stravil a rozhodne myslim ze pro tebe dobra volba wink

Offline

 

Board footer

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB